cypr
0
(0)

Kim jesteśmy?

TraveloveLove czyli Ola i Grzesiek, to duet, który uwielbia górskie wędrówki oraz aktywne spędzanie czasu. Każda nasza podróż planowana jest pod kątem trekkingu, via ferrat oraz innych aktywności na świeżym powietrzu. Weekendy i dni wolne spędzamy przede wszystkim na górskich szlakach. Przemierzamy wiele ścieżek górskich, zarówno w Polsce jak i za granicą. Wędrujemy najczęściej w Beskidzie Wyspowym, Gorcach, Tatrach oraz Beskidzie Żywieckim. Mieliśmy przyjemność wędrować w Nowej Zelandii, Tajwanie, Czarnogórze, Słowenii, Islandii, Słowacji, Czechach, Izraelu, Cyprze, Tajlandii, Wyspach Kanaryjskich, Hong Kongu czy na Borneo. Jesteśmy zawsze otwarci i chętni na poznanie i przemierzanie nowych terenów.
Nie umiemy usiedzieć w miejscu, co przekłada się na ciągłą aktywność fizyczną, odkrywanie nowych zakątków globu i fakt, że większość roku spędzamy w podróży. Poza górskimi wędrówkami cenimy sobie naturalne miejsca takie jak Parki Narodowe, Parki Krajobrazowe czy Rezerwaty Przyrody. Uwielbiamy kontakt z naturą i poznawanie nowych, ciekawych terenów.

Jak podróżujemy?

travelovelove

Od 11 lat wspólnie organizujemy swoje wyjazdy na własną rękę – zarówno te kilkudniowe, jak i kilkumiesięczne. Najczęściej podróżujemy samochodem lub samolotem. Sami przygotowujemy plan zwiedzania, plan trekkingów oraz wszystkie noclegi i atrakcje. Dzięki temu nabyliśmy sporego doświadczenia w organizacji wyjazdów. Przekłada się to na częste doradzanie w tym temacie naszym znajomym, a także czytelnikom bloga. Planujemy także skrupulatnie trasy górskich wędrówek, czym dzielimy się na łamach bloga oraz w social mediach.

O blogu:

Blog TraveloveLove powstał we wrześniu 2018 roku, a jego tematyka skupia się głównie na górskich wędrówkach. Poza górskimi wpisami, na blogu znajdują się relacje z naszych wypraw, poradniki oraz gotowe plany podróży. Wszystko okraszone jest zdjęciami naszego autorstwa, a także szczerymi opiniami.

travelovelove

Statystyki oraz demografia czytelników bloga TraveloveLove

Blog odwiedza ponad 15000 osób miesięcznie. Liczba odsłon na miesiąc wynosi ponad 27000. Czytelnikami bloga są głównie osoby mieszkające w Polsce, w wieku 25-34 lat oraz 18-24 lat.
55% czytelników to mężczyźni, 45% to kobiety. Główne zainteresowania czytelników, to sport, bieganie, chodzenie, elektronika użytkowa, akcesoria elektroniczne.
Miesięcznie na naszym blogu pojawiają się 3-4 nowe wpisy. 

travelovelove
Statystyki Google Analytics: sierpień 2020

Poza blogiem prowadzimy kanały w social mediach. Na Instagramie oraz Facebooku. Mamy bardzo sympatyczną i zaangażowaną społeczność.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przetestować Twój produkt: dzięki częstym wyjazdom i wyjściom w góry,  możemy poddać testom zarówno sprzęt górski, odzież, buty jak i elektroniczne gadżety turystyczne czy sprzęt fotograficzny. Po przeprowadzeniu testów podzielimy się opinią z czytelnikami zarówno na łamach bloga, jak i w naszych social mediach.

Napisać recenzję: jeśli prowadzisz ciekawą działalność turystyczną daj nam znać. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, szczególnie te związane z naturą. O Twojej działalności i związanych z nią atrakcjach chętnie napiszemy na łamach bloga i podzielimy się wrażeniami z naszymi Czytelnikami.

Napisać artykuł: planujesz promocję swojego regionu i szukasz kogoś, kto chętnie pozna nowe miejsce i napisze o nim w sieci? Odezwij się do nas, być może tego zakątka globu jeszcze nie znamy!

Zorganizować konkurs: jeśli Twoja marka wpisuje się w tematykę podróży czy turystyki górskiej, i chcesz wypromować produkt, napisz do nas. Możemy wspólnie zorganizować konkurs i zaangażować nowych odbiorców.

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na realizację projektów, które wpisują się w tematykę bloga i są zgodne z naszymi wartościami. Ponadto ważne jest dla nas, aby materiały, które powstają podczas współpracy były wartościowe i przydatne dla naszych Czytelników. Chcemy wspierać polskie marki, które rozwijają nasz rodzimy rynek, a także produkty etyczne np. nie testowane na zwierzętach.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?
Napisz do nas na kontakt@travelovelove.pl

Dotychczasowe współprace:

Media o nas:

Jak oceniasz przydatność tego wpisu?

Kliknij gwiazdki, aby ocenić ten wpis.

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.