cypr

WSPÓŁPRACA

4.7
(22)

Kim jesteśmy?

TraveloveLove, czyli Ola i Grzesiek, to duet, który uwielbia górskie wędrówki oraz aktywne spędzanie czasu. Z miłości do gór zamieszkaliśmy w Zakopanem. Każda nasza podróż planowana jest pod kątem trekkingu, via ferrat oraz innych aktywności na świeżym powietrzu. Weekendy i dni wolne spędzamy przede wszystkim na górskich szlakach. Przemierzamy wiele ścieżek górskich, zarówno w Polsce jak i za granicą. Wędrujemy najczęściej w Beskidzie Wyspowym, Gorcach, Tatrach oraz Beskidzie Żywieckim. Mieliśmy przyjemność wędrować w Nowej Zelandii, Tajwanie, Czarnogórze, Słowenii, Chorwacji, Islandii, Słowacji, Czechach, Izraelu, Cyprze, Tajlandii, Wyspach Kanaryjskich gdzie zdobyliśmy najwyższy szczyt Hiszpanii — wulkan Teide, Hong Kongu czy na Borneo. Jesteśmy zawsze otwarci i chętni na poznanie i przemierzanie nowych terenów.
Nie umiemy usiedzieć w miejscu, co przekłada się na ciągłą aktywność fizyczną, odkrywanie nowych zakątków globu i fakt, że większość roku spędzamy w podróży. Poza górskimi wędrówkami cenimy sobie naturalne miejsca takie jak Parki Narodowe, Parki Krajobrazowe czy Rezerwaty Przyrody. Uwielbiamy kontakt z naturą i poznawanie nowych, ciekawych terenów.

Jak podróżujemy?

travelovelove

Od 13 lat wspólnie organizujemy swoje wyjazdy na własną rękę — zarówno te kilkudniowe, jak i kilkumiesięczne. Najczęściej podróżujemy samochodem lub samolotem. Sami przygotowujemy plan zwiedzania, plan trekkingów oraz wszystkie noclegi i atrakcje. Dzięki temu nabyliśmy sporego doświadczenia w organizacji wyjazdów. Przekłada się to na częste doradzanie w tym temacie naszym znajomym, a także czytelnikom bloga. Planujemy także skrupulatnie trasy górskich wędrówek, czym dzielimy się na łamach bloga oraz w social mediach.

O blogu TraveloveLove:

Blog TraveloveLove powstał we wrześniu 2018 roku, a jego tematyka skupia się głównie na górskich wędrówkach. Poza górskimi wpisami, na blogu znajdują się relacje z naszych wypraw, poradniki oraz gotowe plany podróży. Wszystko okraszone jest zdjęciami naszego autorstwa, a także szczerymi opiniami.

travelovelove

Statystyki oraz demografia czytelników bloga TraveloveLove

Blog odwiedza ponad 44 640 osób miesięcznie. Liczba odsłon na miesiąc wynosi ponad 77 430. Czytelnikami bloga są głównie osoby mieszkające w Polsce, w wieku 25-34 lat oraz 18-24 lat.
55% czytelników to mężczyźni, 45% to kobiety. Główne zainteresowania czytelników, to sport, bieganie, chodzenie, elektronika użytkowa, akcesoria elektroniczne.
Miesięcznie na naszym blogu pojawiają się 1-2 nowe wpisy. 

  • TraveloveLove

W styczniu 2020 zadebiutowaliśmy w Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych, który przygotował Wojtek z bloga crolove.pl. Znaleźliśmy się wtedy na 384 miejscu. Rok później nasz blog mocno poszybował w górę, przeskakując o 292 pozycje i plasując się na 92 miejscu wśród 600 blogów, które znalazły się w rankingu.

Poza blogiem prowadzimy kanały w social mediach. Na Instagramie, TikToku oraz Facebooku. Mamy bardzo sympatyczną i zaangażowaną społeczność.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przetestować Twój produkt: dzięki częstym wyjazdom i wyjściom w góry,  możemy poddać testom zarówno sprzęt górski, odzież, buty jak i elektroniczne gadżety turystyczne czy sprzęt fotograficzny. Po przeprowadzeniu testów podzielimy się opinią z czytelnikami zarówno na łamach bloga, jak i w naszych social mediach.

Napisać recenzję: jeśli prowadzisz ciekawą działalność turystyczną, daj nam znać. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca, szczególnie te związane z naturą. O Twojej działalności i związanych z nią atrakcjach chętnie napiszemy na łamach bloga i podzielimy się wrażeniami z naszymi Czytelnikami.

Napisać artykuł: planujesz promocję swojego regionu i szukasz kogoś, kto chętnie pozna nowe miejsce i napisze o nim w sieci? Odezwij się do nas, być może tego zakątka globu jeszcze nie znamy!

Zorganizować konkurs: jeśli Twoja marka wpisuje się w tematykę podróży czy turystyki górskiej, i chcesz wypromować produkt, napisz do nas. Możemy wspólnie zorganizować konkurs i zaangażować nowych odbiorców.

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie. Stawiamy na realizację projektów, które wpisują się w tematykę bloga i są zgodne z naszymi wartościami. Ponadto ważne jest dla nas, aby materiały, które powstają podczas współpracy, były wartościowe i przydatne dla naszych Czytelników. Chcemy wspierać polskie marki, które rozwijają nasz rodzimy rynek, a także produkty etyczne np. nietestowane na zwierzętach.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami?
Napisz do nas na kontakt@travelovelove.pl

Przykładowe publikacje i działania promocyjne:

Dotychczasowe współprace:
Subskrypcja Wina

travelovelove
Media o nas:

Partnerzy

współpraca

Jak oceniasz przydatność tego wpisu?

Kliknij gwiazdki, aby ocenić ten wpis.

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba głosów: 22

Jak dotąd brak głosów! Oceń ten post jako pierwszy.